O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia nudy. Od samego startu skupiam się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mieli możliwość skorzystać. Tworzę, bo lubię, ale i dlatego, że pragnę poprawiać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, zaś co więcej krytykę co oczywiste konstruktywną).
Czytaj i podziel się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę miłych chwil, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie dotycy. Oczywiście wszyscy mamy różny punkt widzenia oraz różne zapatrywania, w związku z czym zdaję sobie sprawę z tego, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad przekazaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli okażą się one krytyczne – dzięki tego rodzaju uwagom mam możliwość się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na start kilk tekstów – a gdt się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego poznawania bloga. Jest on dosyć bogaty w treść, w związku z czym mam nadzieję, że każdy będzie mógł znaleźć na blogu coś dla siebie!